АКРИЛОВИЙ ЛАК ДЛЯ МІНЕРАЛЬНИХ і ДЕРЕВОПОХІДНИХ ПОВЕРХОНЬ

Лак акриловий Рівне

Лак акриловий

Призначення: Водорозчинний акриловий лак для захисту від несприятливих атмосферних впливів і декоративної обробки різних мінеральних поверхонь, таких як цегла, бетон, клінкер, штукатурка, природний камінь (граніт та ін.), декоративна плитка зі штучного каменю. Об’єкти застосування: елементи фасадів і огорож (стовпи і цоколі), кам’яні тераси, тротуари, настінна і підлогова плитка, облицювання камінів, кам’яні елементи декору приміщень і т.п. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. 


Підготовка поверхні: Поверхня повинна бути сухою і очищеною від піску, пилу, бруду, масла та жиру. Місця уражені пліснявою або мохом, повинні бути очищені механічно, промиті водою і висушені.

Застосування: Лак ретельно перемішати перед застосуванням, а також перемішувати під час роботи для рівномірного розподілення матової добавки. При необхідності розбавити водою до 25%. Наносити при температурі не нижче +5°С і відносній вологості повітря не вище 80%. Лак наносити пензлем, валиком, або губкою. Для отримання ефекту «мокрого каменю» на помірно поглинаючій поверхні зазвичай достатньо одного шару лаку. При обробці пористих поверхонь через 1 – 2 години нанести другий шар лаку. Кам’яні поверхні, котрі піддаються сильним атмосферним впливам або інтенсивному механічному зносу, рекомендується обробляти лаком щорічно. Берегти від замерзання.
Робочий інструмент: пензель, валик, губка.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення роботи ретельно вимити руки та ті ділянки шкіри, на які попали краплі суміші.
Час висихання:  2-4 години
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають від 0,1 – 0,2л/м2
Маса: 1л / 2,5л./ 5л.

замовити продукцію