Будівельний клей ПВА

Клей ПВА

Призначення: Клей ПВА готовий до застосування. Універсальний, підходить для склеювання виробів з паперу, картону, тканини, виробів зі шкіри, дерева, фанери. Утворює прозорий клейовий шов. При введенні в будівельні розчини покращує їх властивості, спрощуючи нанесення. Без запаху. Не застосовувати для виробів, що експлуатуються у вологих приміщеннях!


Підготовка поверхні: Поверхні, які склеюються повинні бути сухими і міцними. Перед нанесенням видаліть пил, бруд і жир, глянцеві поверхні обробіть наждачним папером.

Застосування: Склеювання деталей: перед використанням перемішати. Нанести тонким шаром або точково на одну з поверхонь, з’єднати з іншою і зафіксувати на термін до 24 годин. Наносити пензлем зручного розміру, хутряним (мотузковим) або поролоновим валиком. Склеювання проводити при температурі від + 5°С до + 35ºС.
Модифікація будівельних розчинів: Увага! Клей забороняється додавати безпосередньо в суху суміш. Перед додаванням в будівельні суміші клей рекомендується перевірити на сумісність, додавши до невеликої кількості робочого розчину. Час висихання від 2 до 24 год. В залежності від типу поверхонь, що склеюються, при температурі +20 ± 2°C і відносній вологості повітря 65±5%. При зменшенні температури або збільшенні вологості час висихання відповідно збільшується.
Робочий інструмент: пензель, губка.
Застережні заходи: Клей нетоксичний, пожежовибухобезпечний, не містить летючих органічних розчинників. Не змішувати з іншими клеями і органічними розчинниками. Слідувати загальним правилам гігієни праці. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі – промити великою кількістю води. Інтрумент відразу після використання промити водою. Засохлий клей очищається механічно.
Час висихання: Клейовий шов набирає остаточну міцність через 24 години.
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: залежать від способу нанесення клею і типу поверхонь, що склеюються і складають від 5-7л/м2.
Маса: 1л / 2,5л/ 10л

замовити продукцію