Фасадна штукатурка DEKOMIX Бараник 1,5мм

Структурна штукатурка баранчик Рівне

Фасадна штукатурка баранник 1,5 Dekomix

Призначення: Структурна штукатурка в Рівному на основі водорозчинних акрилових дисперсій та мармурового наповнювача, призначена для створення однорідної структури « баранек » або ” баранчик ” на поверхнях. Забезпечує добру адгезію до різноманітних основ.


Підготовка поверхні: Основа повинна бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням штукатурки бараник основа очищається від пилу, напливів, плям оливи і т.п. Перед нанесенням штукатурки поверхня попередньо грунтується адгезійною кварцовою грунтовкою.

Застосування: Штукатурка баранек наноситься рівномірно металічною нержавіючою теркою. Після зняття надлишку штукатурки поверхня структурується в залежності від бажаної стуктури. Роботи слід виконувати при температурах основи та навколишнього середовища від +5°С до +35°С. Інструмент після нанесення промити водою.
Робочий інструмент: нержавіюча металічна терка
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення робіт інструмент промити водою. При попаданні на шкіру, або очі промити великою кількістю проточної води. Зберігати та складувати в герметично закритій упаковці при температурі не менше +5°С до +35°С.
Час висихання:
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають (2,1 – 2,5)кг/м2.
Маса: 25кг.

замовити продукцію