Фасадна штукатурка DEKOMIX Короїд 1,5-2мм

Штукатурка Короїд Рівне оптом

Штукатурка Короїд

Призначення: Структурна штукатурка Короїд на основі водорозчинних акрилових дисперсій та мармурового наповнювача, призначена для створення однорідної структури «короїд» на поверхнях. Забезпечує добру адгезію до різноманітних основ.


Підготовка поверхні: Основа повинна бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням штукатурки основа очищається від пилу, напливів, плям оливи і т.п. Перед нанесенням штукатурки поверхня попередньо грунтується адгезійною кварцовою грунтовкою.

Застосування: Штукатурка Короїд наноситься рівномірно металічною нержавіючою теркою. Після зняття надлишку штукатурки поверхня структурується в залежності від бажаної стуктури. Роботи слід виконувати при температурах основи та навколишнього середовища від +5°С до +35°С. Інструмент після нанесення промити водою.
Робочий інструмент: нержавіюча металічна терка
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення робіт інструмент промити водою. При попаданні на шкіру, або очі промити великою кількістю проточної води. Зберігати та складувати в герметично закритій упаковці при температурі не менше +5°С до +35°С.
Час висихання:
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають (2,0 – 3,4)кг/м2.
Маса: 25кг.

замовити продукцію

DSCN1930111
Штукатурка короїд Рівне виготовляється на акриловій, силіконовій, мінеральній основі, зерном 2мм і 1,5мм. Свіжий шар штукатурки затирається пластиковим полутерком – саме так і виходить сама фактура «короїда». Одиничні зерна наповнювача в матеріалі обертаються під час процесу затирання, і таким чином, розкреслюють штукатурку в напрямку руху терки. Штукатурка знаходить індивідуальний вид з використанням різних технік затерки (вертикальна, горизонтальна, кругова). Розмір зерен безпосередньо впливає на те, буде фактура більш пом’якшена або виразною. Товщину зерна штукатурки і потрібний колір можна вибирати індивідуально, а тому короїд вважається відмінним матеріалом для декору, як фасадів, так і та інтер’єрів.