Декоративна шпаклівка DECOR RELIEF

Декоративне покриття для стін Decor Relief

Призначення: Структурна водорозчинна акрилова декоративна шпаклівка використовується для створення дуже виражених крупнозернистих структурованих поверхонь. Утворює різноманітні структури залежно від способу нанесення. Не вимагає ретельного вирівнювання поверхні перед нанесенням. Застосовується по мінеральним підкладкам, вапняно-цементним штукатуркам, гіпсовим штукатуркам та шпаклівкам, силікатній цеглі, керамічній цеглі, бетону, гіпсокартону, старих покриттів з хорошою несучою здатністю, дисперсійним штукатуркам, дисперсійним  фарбам. Декоративна шпаклівка DECOR RELІEF – це вірне рішення для індивідуального дизайну Вашого дому.


Підготовка поверхні: Основа повинна бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед нанесенням штукатурки поверхня попередньо грунтується адгезійною кварцовою грунтовкою.

Нанесення: Шпаклівку DECOR RELIEF необхідно добре розмішати. Наносити структурним валиком, пензлем або шпателем, формуючи структуру при нанесенні або зразу після нанесення. По бажанню в вологому стані можна обробити щіткою хрестоподібними рухами чи одразу індивідуально змоделювати за допомогою кельми. Для уникнення видимих накладень на поверхні, що торкаються, матеріал необхідно наносити за один робочий прийом. Не застосовувати при температурі повітря та основі нижче +5°C. При більш низькій температурі та високій вологості час висихання відповідно збільшується.
Робочий інструмент: структурний валик, структурний пензель, шпатель
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення робіт ретельно вимити руки та ті ділянки шкіри, на які попали краплі суміші. Зберігати та складувати в герметично закритій упаковці при температурі не менше +5°С до +30°С. Оберігати від морозу та прямих сонячних променів. Інструмент після закінчення робіт вимити холодною водою.
Час висихання: при кімнатній температурі біля +20°C та вологості не більше ніж 65% повне висихання біля 12 годин.
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: Витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають (1,0 – 1,9)кг/м2 в одношарове покриття. При нанесенні шпателем витрата збільшується в залежності від товщини шару. На шорсткуватих поверхнях відповідно більше. Точний витрата визначається шляхом пробного нанесення.
Маса: 7кг  / 15кг.

замовити продукціюРельєфна декоративна шпаклівка Dekor Relief DekomixРельєфна декоративна шпаклівка Dekor Relief від виробника Dekomix в Рівному