Декоративне покриття з ефектом натурального каменю “Марморіно”

Декоративна шпаклівка ефект натурального каменю

Декоративна шпаклівка ефект мармуру

Призначення: Структурна водорозчинна акрилова штукатурка на основі мармурової крихти. Штукатурка «Марморіно» використовується для створення покриття з ефектом натурального каменю в тому числі мармуру. Застосовується по мінеральним підкладкам, вапняно-цементним штукатуркам, гіпсовим штукатуркам та шпаклівкам, силікатній цеглі, керамічній цеглі, бетону, гіпсокартону, старих покриттів з хорошою несучою здатністю, дисперсійним штукатуркам, дисперсійним фарбам. Штукатурка «Марморіно» – це вірне рішення для індивідуального дизайну Вашого помешкання.


Підготовка поверхні: Основа поверхні повинна бути чистою, сухою, знежиреною, очищеною від пилу і інших забруднень. Видалити старі шпалери. Цвіль, мох і грибок видалити механічно і обробити уражені місця засобом проти цвілі. Для нанесення проміжного адгезійного шару використовувати універсальний грунт під декоративні штукатурки.

Застосування: Штукатурку «Марморіно» необхідно добре розмішати. Для поверхонь з високою всмоктувальною здатністю, при необхідності, в невеликій кількості розбавити водою (до 10%). Наносити шпателем із нержавіючої сталі. Нанести штукатурку на прогрунтовану поверхню в два шари з проміжком не менше 8 годин один за одним. Нанести 1-й шар матеріалу, рівномірно розподіляючи штукатурку по поверхні, або надати невеликий рельєф для отримання більш глибокого ефекту. Після повного висихання першого шару нанести другий окремими мазками, залишаючи прогалини, на рівній поверхні, або суцільним тонким шаром на рельєф. Далі в міру висихання загладити і заглянцювати поверхню шпателем. Можна використовувати різні техніки нанесення для отримання різноманітних ефектів. Не застосовувати при температурі повітря та основі нижче +5°C.
Робочий інструмент: шпатель із нержавіючої сталі.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення робіт ретельно вимити руки та ті ділянки шкіри, на які попали краплі суміші. Зберігати та складувати в герметично закритій упаковці при температурі не менше +5°С до +30°С. Оберігати від морозу та прямих сонячних променів. Інструмент після закінчення робіт вимити холодною водою.
Час висихання: при кімнатній температурі біля +20°C та вологості не більше ніж 65% повне висихання біля 8 годин.
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці.
Витрати матеріалу: Витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають (0,7 – 1,1)кг/м2 в одношарове покриття. Точна витрата визначається шляхом пробного нанесення.
Маса: 7кг  / 15кг.

замовити продукцію