ДЕЛЬФІН – ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ МІНЕРАЛЬНИХ ПОВЕРХОНЬ

ДЕЛЬФІН - ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ МІНЕРАЛЬНИХ ПОВЕРХОНЬ

ДЕЛЬФІН – ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ МІНЕРАЛЬНИХ ПОВЕРХОНЬ

Призначення: Дельфін виготовлено на основі водорозчинних акрилових дисперсій. Використовується для консервації чутливих до вологи поверхонь з бетону, цегли, натурального або штучного каменю та інших мінеральних поверхонь; запобігає утворенню висолу. Емульсія Дельфін морозостійка, вологостійка, економічна та зручна у використанні. Надає неглазурованим поверхням блиск. Завдяки своїй великій проникаючій властивості створює міцну захисну плівку, котра витримує великі навантаження та стійка до різних миючих засобів.


Підготовка поверхні: Всі не міцні ділянки слід видалити. Місця уражені пліснявою або мохом, повинні бути очищені механічно, промиті водою і висушені.

Застосування: Консервант виготовлений у вигляді емульсії, готової для використання. На поверхні може наноситися в один або два шари. Роботи виконувати за температури не нижче
+5°С до +35°C. Інструмент після роботи необхідно вимити водою.
Робочий інструмент: пензель, губка, розпилювач.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. При потрапляння суміші в очі чи на шкіру промити великою кількістю проточної води. Для очистки забрудненої лаком поверхні і предметів використовувати воду. Оберігати від морозу та прямих сонячних променів. Не виливати в каналізацію.
Час висихання: За температури (20+-2)°С не більше, ніж 8 годин.
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: Зберігати без доступу прямих сонячни промінів в щільно закритій упаковці при температурі не менше +5С
Витрати матеріалу: Витрати залежать від поглинання поверхні та складають 0,15 – 0,2 л/м2 в
одношарове покриття.
Маса:  1л./5л.

замовити продукцію