Фарба фасадна Еко DekoMix

Фарба фасадна ECO

Фарба фасадна ECO

Призначення: Суміш рідка будівельна (фарба фасадна Рівне) призначена для декоративного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних гіпсових, гіпсокартонних, дерев’яних і деревопохідних матеріалів всередині та назовні приміщень. Створює матове сніжно-біле покриття, яке дозволяє стінам «дихати». Фарба фасадна тонується водорозчинними пігментними барвниками.


Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, сухою, без пилу і жирових забруднень. Свіже цементно-вапняне тинькування можна фарбувати через 4 тижні після накладання, гіпсове – через 2 тижні, раніше тиньковані поверхні після шліфування і очищення від пилу. Нові і міцні поверхні, а також поверхні насиченого кольору рекомендовано попередньо покрити грунтом глибокого проникнення. Старе покриття з клейових або вапняних фарб, що відшаровується поверхні, слід усунути. Нерівності і тріщини вирівняти сумішшю для шпаклювання і потім покрити грунтом глибокого проникнення.

Застосування: Розмішати фарбу фасадну і наносити пензлем, валиком або гідродинамічним розпилювачем у два шари (незагрунтовані поверхні у три шари) з інтервалом 2-4 години. Малярні роботи виконувати при температурі повітря в приміщенні не менше, ніж +10°С. В процесі виконання робіт та після їх закінчення приміщення необхідно провітрювати. Інструмент після роботи вимити водою.
Робочий інструмент: валик, пензель, губка, гідродинамічний розпилювач.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення робіт ретельно вимити руки та ті ділянки шкіри, на які попали краплі суміші. Зберігати та складувати в герметично закритій упаковці при температурі не менше +5°С до +35°С. Оберігати від морозу та прямих сонячних променів. Температура зберігання від +5 °С до +35 °С.
Час висихання:
Робоча температура: +10°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають (0,1 – 0,16)л/м2.
Маса: 2,5л./ 5л./ 10л.

замовити продукцію

Фарба фасадна призначена для забезпечення захисту фасадів будинків від впливу зовнішніх факторів (хімічне забруднення, грибки та пліснява), атмосферних явищ (вологість повітря, холод, спека, ультрафіолетове випромінювання) і опадів. Важливу роль у властивостях фарб грає естетичний вигляд.