ФАРБА ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНА «Elastomix»

Гідроізоляційна фарба Elastomix

Гідроізоляційна фарба Elastomix

Призначення: Фарба гідроізоляційна «Elastomix» призначена для гідроізоляції бетонних і оштукатурених поверхонь, ПВХ, пінополістиролу, непофарбованої деревини, скатів дахів і терас. Гідроізоляція будівель з зовнішньої сторони. Ізоляція тріщин, країв дахів, козирків, стиків плит і інших конструкцій і деталей. Фарба гідроізоляційна застосовується для гідроізоляції стель для захисту від підтікання і затоплення з верхніх поверхів будівлі. Фарба для гідроізоляції Elastomix може служити фінішним покриттям, в тому числі при фарбуванні в необхідний колір. Використовується, як ремонтний розчин для закладення тріщин (до 2 мм). Тонується.  


Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, сухою, без пилу і жирових забруднень. Старе покриття з клейових або вапняних фарб, що відшаровується від поверхні, слід усунути. Тріщини і отвори на поверхні повинні бути відновлені. Перед основним застосуванням прогрунтувати поверхню гідроізоляційною  фарбою «Elastomix»-ом, розведеною водою у співвідношенні 1: 4.

Застосування: Розмішати гідроізоляційну фарбу «Elastomix» і наносити пензлем, валиком або гідродинамічним розпилювачем у 2 шари на вертикальних поверхнях, у 3 шари на горизонтальних поверхнях, з інтервалом 3-4 години. Між перервами необхідно закрити тару з матеріалом. При гідроізоляції стиків парапетів, димоходів з поверхнею даху, гідроізоляцію «Elastomix» необхідно використовувати з армуючими матеріалами. Поверхню стиків потрібно попередньо прогрунтувати. Поверхню, схильну до великих пішохідних або транспортних навантаженнях, слід покрити штукатуркою, керамікою або їм подібними облицювальними матеріалами.
Робочий інструмент: пензель, валик, гідродинамічний розпилювач.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення робіт ретельно вимити руки та ті ділянки шкіри, на які попали краплі суміші. Зберігати та складувати в герметично закритій упаковці при температурі не менше +5°С до +35°С. Оберігати від морозу та прямих сонячних променів.
Час висихання:  3-4 години
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають від 6м.кв до 9м.кв з 1л фарби в одношарове покриття.
Маса: 2,5л / 5л / 10л

замовити продукцію