ФАРБА ІНТЕР’ЄРНА шовковисто-матова СУПЕРСТІЙКА

Фарба шовковисто-матова суперстійка

Фарба шовковисто-матова суперстійка

Призначення: Суміш рідка будівельна призначена для декоративного фарбування стін і стель, а також поверхонь з підвищеними експлуатаційними вимогами, а також там, де потрібне часте вологе прибирання: житлові і офісні приміщення, дитячі і класні кімнати, кухні, коридори з цементних, цементно-вапняних гіпсових, гіпсокартонних, ДВП і ДСП матеріалів. Паропроникна. Утворює міцне покриття, стійке до багаторазового миття (I клас зносостійкості по DIN EN 13300). Дозволяє сформувати ідеально рівну поверхню з високими декоративними характеристиками і
шовково-матовим блиском. Дуже добре підходить для фарбування структурних поверхонь, а також рельєфних шпалер. Колір білий, база А  і TR для тонування. Тонується водорозчинними пігментними пастами.


Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, сухою, без пилу і жирових забруднень. Нові і міцні поверхні, а також поверхні насиченого кольору рекомендовано попередньо покрити грунтом глибокого проникнення. Старе покриття з клейових або вапняних фарб, що відшаровується поверхні, слід усунути. Нерівності і тріщини вирівняти сумішшю для шпаклювання і потім покрити грунтом глибокого проникнення Dekomix.

Застосування: Розмішати фарбу і наносити пензлем, валиком або гідродинамічним розпилювачем у
два шари (незагрунтовані поверхні у три шари) з інтервалом 2-4 години. Малярні роботи виконувати при температурі повітря в приміщенні не менше, ніж +10°С. В процесі виконання робіт та після їх закінчення приміщення необхідно провітрювати. Інструмент після роботи вимити водою.
Робочий інструмент: пензель, валик, гідродинамічний розпилювач.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення роботи ретельно вимити руки та ті ділянки шкіри, на які попали краплі суміші.
Час висихання:  2-4 години
Робоча температура: +10°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають (0,07 – 0,1)л/м2
Маса: 2,5л./ 5л./ 10л.

замовити продукцію