Фарба структурна кварцова DEKOMIX

Фарба структурна кварцова

Фарба структурна кварцова

Призначення: Структурна акрилова фарба з кварцовим наповнювачем для фасадів, цоколів будівель, стін та стель в приміщеннях з високим експлуатаційним навантаженням. Виключно міцна «антивандальна» фарба. Утворює різноманітні структури залежно від способу нанесення. Структурна фарба не вимагає ретельного вирівнювання поверхні перед фарбуванням. Застосовується в якості фарби по оштукатуреним та зашпакльованим поверхням, фарби по бетону, газобетону, цеглі, гіпсокартону, ДСП, ДВП і т.п. Тонується водорозчинними пігментними барвниками.


Підготовка поверхні: Основу очистити від бруду та жирових забруднень. При нанесенні фарби на раніше пофарбовані поверхні необхідно видалити старе покриття, яке відшаровується. Для зменшення витрати фарби та збільшення адгезії перед фарбуванням поверхню рекомендовано обробити адгезійною кварцовою грунтовкою DEKOMIX.

Застосування: Фарба готова до використання. Перед застосуванням її слід ретельно перемішати. Наносити звичайним чи структурним валиком, пензлем або шпателем, формуючи структуру при нанесенні або зразу після нанесення. Наноситься, як правило, в один шар. Не проводити роботи за температури нижче +5°С. За температури +20°С висихає «на відлип» через 2 години, час повного висихання – 24 години.
Робочий інструмент: звичайний або структурний валик, пензель, шпатель.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення роботи ретельно вимити руки та ті ділянки шкіри, на які попали краплі суміші.
Час висихання:  24 години
Робоча температура: +10°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають (0,5 – 1,5)кг/м2.
Маса: 7кг./15кг.

замовити продукціюDSCN1909111

Переваги фарби структурної «Dekomix»:

  • ідеальна в’язкість;
  • після висихання утворює дуже міцну і еластичну поверхню;
  • стійка до атмосферних впливів;
  • має відмінну паропроникністю.

Декоративну структурну фарбу “Dekomix” застосовують для захистно-декоративної обробки фасадних і внутрішніх поверхонь. Також рекомендується для обробки поверхонь з високим експлуатаційним навантаженням. Для створення декоративних ефектів використовуються структурні валики, шпателі, а також будь-які підручні інструменти.

Купити структурну фарбу – м. Рівне, вул. Курчатова, 32В – Dekomix