ФАРБА ВОДНОДИСПЕРСІЙНА ІНТЕР’ЄРНА ТМ «DEKOMIX»

ФАРБА ВОДНОДИСПЕРСІЙНА ІНТЕР’ЄРНА

Призначення: Суміш рідка будівельна призначена для декоративного фарбування стін і стель, а також поверхонь з підвищеними експлуатаційними вимогами з цементних, цементно-вапняних гіпсових, гіпсокартонних, дерев’яних і деревопохідних матеріалів. Створює матове сніжно-біле покриття, довговічне, яке дозволяє стінам «дихати». Тонується водорозчинними пігментними барвниками.


Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, сухою, без пилу і жирових забруднень. Свіже цементно-вапняне тинькування можна фарбувати через 4 тижні після накладання, гіпсове – через 2 тижні, раніше тиньковані поверхні після шліфуванняі очищення від пилу. Нові і міцні поверхні, а також поверхні насиченого кольору рекомендовано попередньо покрити грунтом глибокого проникнення. Старе покриття з клейових або вапняних фарб, що відшаровується поверхні, слід усунути. Нерівності і тріщини вирівняти сумішшю для шпаклювання і потім покрити грунтом глибокого проникнення.

Застосування: Розмішати фарбу і наносити пензлем, валиком або гідродинамічним розпилювачем у два шари (незагрунтовані по-верхні у три шари) з інтервалом 2-4 години. Малярні роботи виконувати при температурі повітря в приміщенні не мен-ше, ніж +10°С. В процесі виконання робіт та після їх закінчення приміщення необхідно провітрювати. Інструмент після роботи вимити водою.
Робочий інструмент: пензель, валик, гідродинамічний розпилювач.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення робіт інструмент промити водою. При попаданні на шкіру, або очі промити великою кількістю проточної води. Зберігати та складувати в герметично закритій упаковці при температурі не менше +5°С до +35°С.
Час висихання:  2-4 години
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають від 0,12 – 0,16л/м2
Маса: 2,5л / 5л / 10л

замовити продукцію