Фарба інтер’єрна вологостійка MattLatex DEKOMIX

Фарба інтер'єрна вологостійка Декомікс

Фарба інтер’єрна вологостійка MattLatex

Призначення: Суміш рідка будівельна призначена для декоративного фарбування стін і стель, а також поверхонь з підвищеними експлуатаційними вимогами з цементних, цементно-вапняних гіпсових, гіпсокартонних, дерев’яних і деревопохідних матеріалів. Створює матове сніжно-біле покриття стійке до вологого прибирання, яке дозволяє стінам «дихати». Тонується водорозчинними пігментними барвниками.


Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, сухою, без пилу і жирових забруднень. Свіже цементно-вапняне тинькування можна фарбувати через 4 тижні після накладання, гіпсове – через 2 тижні, раніше тиньковані поверхні після шліфування і очищення від пилу. Нові і міцні поверхні, а також поверхні насиченого кольору рекомендовано попередньо покрити грунтом глибокого проникнення. Старе покриття з клейових або вапняних фарб, що відшаровується поверхні, слід усунути. Нерівності і тріщини вирівняти сумішшю для шпаклювання і потім покрити грунтом глибокого проникнення Dekomix.

Застосування: Фарба інтер’єрна MattLatex готова до використання. Розмішати фарбу і наносити пензлем, валиком або гідродинамічним розпилювачем у два шари (незагрунтовані поверхні у три шари) з інтервалом 2-4 години. Малярні роботи виконувати при температурі повітря в приміщенні не менше, ніж +10°С. В процесі виконання робіт та після їх закінчення приміщення необхідно провітрювати. Інструмент після роботи вимити водою.
Робочий інструмент: пензель, валик, гідродинамічний розпилювач.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення роботи ретельно вимити руки та ті ділянки шкіри, на які попали краплі суміші.
Час висихання:  2-4 години
Робоча температура: +10°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають (0,08 – 0,12)л/м2
Маса: 2,5л./ 5л./ 10л.

замовити продукцію