Функціональна добавка для продовження часу висихання акрилових матеріалів (Фарб, шпаклівок, штукатурок)

Добавка для продовження часу висихання фарб, шпаклівок, штукатурок

Добавка для продовження часу висихання фарб, шпаклівок, штукатурок

Призначення: Матеріал призначений для затримання часу висихання акрилових матеріалів. При додаванні до фарби сприяє затриманню випарення води з пофарбованого шару, тим самим помітно продовжує час висихання покриття (приблизно у півтори рази, в залежності від вида фарби, шляху її нанесення та робочих умов (температури, вологогості навколишнього середовища). Це дає можливість при фарбуванні площі, великої за обсягом, довше мати більше часу для розрівнювання шару фарби, та в кінцевому підсумку, отримати більш рівне та якісне покриття. Ефект особливо помітний при фарбувальних роботах, які проводяться у не сприятливих умовах (протяги, використання нагріваючих приладів, висока температура, низька вологість повітря). Добавка не змінює малярних якостей фарби (лише не суттєво зменшується в’язкість), не впливає на кольоровий тон та блиск покриття.
Застосування: Добавку подовження часу висихання слід додавати до фарби, шпаклівки, штукатурки невеликими порціями постійно перемішуючи в кількості не більш 5% об. (одна упаковка засоба на відро фарби 10л) і ретельно розмішати по всьому об’єму.
Застережні заходи: Запобігати потрапляння в оточуюче середовище. При роботі дотримуватись загальних правил гігієни праці. Запобігати необгрунтованого ризику. Не використаний продукт утилізувати, як звичайний відход.
Робоча температура: +5°С до +45°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: 0,5л добавки на 10л фарби
Маса: 0,5л

замовити продукцію