Адгезійний контактний Грунт Beton Contact DekoMix

Beton contact Dekomix

Грунт адгезійний кварцовий «Beton Contact»

Призначення: Грунт адгезійний кварцовий «Beton Contact» на основі високоеластичної дисперсії застосовується для обробки невбираючих чи слабовбираючих вологу мінеральних основ та підготовки поверхні перед нанесенням акрилових та мінеральних декоративних штукатурок – «Короїд», «Шуба», «Бараник», «Мозаїка», структурних фарб та шпаклівок. Може використовуватись для обробки покриття з керамічної плитки перед повторним облицюванням керамічною плиткою. Грунт створює на поверхні основи шорсткий шар, що забезпечує підвищену адгезію наступних шарів оздоблення до основи. Застосовується для всіх основ перед виконанням оздоблювальних робіт – шпаклюванням, кріпленням плиток, приклеюванням теплоізоляції, штукатуренням, заливанням підлог. Типи поверхонь: бетонні поверхні, керамічна плитка, гіпсокартон, поверхні пофарбовані олійними та алкідними фарбами та інші.

 

 

 

 


Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, сухою, без пилу і жирових забруднень. Сильно забруднені та жирні поверхні промити 3-5% розчином соди, промити водою та висушити.

Застосування: Готова до використання. Розмішати суміш і наносити пензлем чи валиком в один шар. Малярні роботи виконувати при температурі навколишнього середовища не менше ніж, +5°С до +35°С. Чим важчий фінішний матеріал тим витрата грунтовки повинна бути більшою. В процесі виконання робіт та після їх закінчення приміщення необхідно провітрювати.
Робочий інструмент: валик, пензель, губка.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення робіт інструмент промити водою. При попаданні на шкіру або очі, промити великою кількістю проточної води. Зберігати та складувати в герметично закритій упаковці при температурі від +5°С до 35°С.
Час висихання: Час висихання грунта за температури (20+-2)°С – 12 – 24 години.
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: Витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають 3,3 – 4м2 з 1кг грунта в одношарове покриття.
Грунтовка Beton Contact для бетону

Beton Contact нанесений на бетонну основу