Грунт адгезійний кварцевий Dekomix

Грунт адгезійний кварцовий Рівне

Грунт адгезійний кварцовий DEKOMIX

Призначення: Грунтовка адгезійна кварцова на основі високоеластичної дисперсії з кварцовим наповнювачем для підготовки поверхні перед нанесенням акрилових та мінеральних декоративних штукатурок – «Короїд», «Шуба», «Бараник ( баранчик )», «Мозаїка ( мозаїчна штукатурка )» і т.п. Грунтовка створює на поверхні основи шорсткий шар, що забезпечує підвищену адгезію наступних шарів оздоблення до основи. Застосовується для всіх основ перед виконанням оздоблювальних робіт – шпаклюванням, кріпленням плиток, приклеюванням теплоізоляції, штукатуренням, заливанням підлог.


Підготовка поверхні: 

Застосування: Розмішати грунтовку і наносити пензлем чи валиком в один шар. Малярні роботи виконувати при температурі навколишнього середовища не менше ніж, +5°С до +35°С. В процесі виконання робіт та після їх закінчення приміщення необхідно провітрювати. Інструмент після роботи необхідно вимити водою.
Робочий інструмент: пензель, валик, гідродинамічний розпилювач.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення робіт інструмент промити водою. При попаданні на шкіру або очі, промити великою кількістю проточної води. Зберігати та складувати в герметично закритій упаковці при температурі від +5°С до 35°С.
Час висихання:  не більше 8 годин
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають (0,2 – 0,3)л/м2
Маса: 15кг./7кг.

замовити продукцію