Грунт глибокого проникнення КОНЦЕТРАТ 1 до 10

Грнут глибокого проникнення КОНЦЕНТРАТ

Грнут глибокого проникнення КОНЦЕНТРАТ

Призначення: Концентрований грунт на основі водних полімерних дисперсій призначений для зміцнення та просочування пористих, неміцних та таких, що сильно поглинають, поверхонь (легкий бетон, штукатурка, гіпсові або цегляні поверхні), збільшує адгезію наступних покриттів до основи.


Підготовка поверхні: Перед застосуванням грунта поверхню очистити від бруду, напливів, жирових плям. Всі нерівності та не міцні ділянки слід видалити та вирівняти.

Застосування: Розмішати суміш з водою одна частина концентрату 10 частин води і наносити пензлем або валиком. В залежності від стану поверхні може наноситися в один або два шари. Роботи виконувати за температури не нижче +5°С до +35°C. Інструмент після роботи необхідно вимити водою.
Робочий інструмент: пензель, валик, гідродинамічний розпилювач.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення робіт інструмент промити водою. При попаданні на шкіру або очі промити великою кількістю проточної води. Зберігати та складувати в герметично закритій упаковці при температурах від +5°С до +35°C .
Час висихання: за температури (20+-2)°С не більше, ніж 8 годин.
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають (0,15 – 0,2)л/м2 готової суміші
Маса:  0,5л / 1л / 5л.

замовити продукцію