ОСОБЛИВО СТІЙКА ДО МИТТЯ НАПІВГЛЯНЦЕВА ФАРБА

Особливо стійка до миття фарба Wash & Gloss DEKOmix

Фарба Wash & Gloss

Призначення: Суміш рідка будівельна призначена для декоративного фарбування стін і стель, максимально комфортного нанесення для одержання особливо міцних покриттів у приміщеннях з постійною високою вологістю. Паропроникна. Характеризується відсутністю слідів на пофарбованій поверхні від багаторазового вологого прибирання. Утворює міцне покриття, стійке до багаторазового миття. Тонується. Дозволяє сформувати ідеально рівну поверхню з високими декоративними характеристиками і напівматовим блиском. Рекомендується для використання в приміщеннях з постійно підвищеною вологістю й де потрібно часте вологе прибирання, або миття пофарбованих поверхонь: ванні кімнати, туалети, кухні, пральні, коридори, сходові клітки, гаражі, кафе, дитячі кімнати, магазини, вокзали й т.д.


Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, сухою, без пилу і жирових забруднень. Нові поверхні рекомендовано попередньо покрити грунтом глибокого проникнення «DEKOmix». Старе покриття з клейових або вапняних фарб, що відшаровується поверхні, слід усунути. Нерівності і тріщини вирівняти сумішшю для шпаклювання і потім покрити грунтом глибокого проникнення.

Застосування: Розмішати фарбу і наносити пензлем, валиком або гідродинамічним розпилювачем у два шари (незагрунтовані по-верхні у три шари) з інтервалом 2-4 години. Малярні роботи виконувати при температурі повітря в приміщенні не мен-ше, ніж +10°С. В процесі виконання робіт та після їх закінчення приміщення необхідно провітрювати. Інструмент після роботи вимити водою.
Робочий інструмент: пензель, валик, гідродинамічний розпилювач.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення робіт інструмент промити водою. При попаданні на шкіру, або очі промити великою кількістю проточної води. Зберігати та складувати в герметично закритій упаковці при температурі не менше +5°С до +35°С.
Час висихання:  2-4 години
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають від 0,08 – 0,12л/м2
Маса: 1л / 2,5л / 5л / 10л

замовити продукцію