ШПАКЛІВКА ДЛЯ ДЕКОРАТИВНОЇ ОБРОБКИ СТІН І СТЕЛЬ

Готова до використання АКРИЛОВА ШПАКЛІВКА ДЛЯ ДЕКОРУ для високоякісної обробки стін і стель в Рівному

Готова до використання шпаклівка для декоративної обробки стін і стель

Готова до використання шпаклівка для декоративної обробки стін і стель

Призначення: Готова до використання шпаклівка для декору призначена для суцільного, часткового та шовного шпаклювання стель та стін в сухих приміщеннях. Ідеально підходить для фінішного шпаклювання при вирівнюванні поверхні під фарбування тонкошаровими фарбами. Може використовуватись для заповнення невеликих нерівностей поверхні, поглиблень, щілин. Поверхня для нанесення штукатурки: бетон, легкий бетон, гіпсокартонні плити, склополотно і т.д. Можливе використання шпаклівки для створення структурованої поверхні.


ВЛАСТИВОСТІ: Полімерна акрилова шпаклівка, готова до застосування, ідеальна для фінішного шпаклювання. Легко наноситься в один або кілька шарів товщиною до 3мм. Утворює ідеально гладку поверхню. Білосніжна після висихання. Має відмінну адгезію до основи. Легко шліфується не забиваючи шліфувальний інструмент. Із шпаклівки можливе створення структурованої поверхні товщиною до 3мм. За необхідності для отриманняи потрібної консистенції допускається розведення шпаклівки водою. Паропроникна. Без запаху.


Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, сухою, без пилу і жирових забруднень. Старе покриття з клейових або вапняних фарб, що відшаровується поверхні, слід усунути. Нерівності і тріщини вирівняти стартовою сумішшю для шпаклювання і потім покрити грунтом глибокого проникнення.

Застосування: Перед застосуванням шпаклівку перемішати. За необхідності розбавити водою для отримання потрібної консистенції. Для вирівнювання поверхні наносити вручну шпателем. Роботи проводити за температури навколишнього повітря й основи не нижче +5 С. Для суцільного, часткового і шовного шпаклювання наносити на поверхню в один або кілька шарів товщиною до 3мм. Другий і наступні шари шпаклівки наносити після висихання попереднього. Після висихання за необхідності зашпакльовану поверхню шліфувати наждачним папером до необхідного рівня гладкості. Якщо шпаклівка використовується, як структурний матеріал, нанести її шпателем рівним шаром на поверхню, а потім сформувати структурну поверхню товщиною до 3мм гладилкою, пензлем, шпателем, структурним валиком, губкою і т.д.
Робочий інструмент: шпатель, гладилка, пензель, структурний валик, губка.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення робіт ретельно вимити руки та ті ділянки шкіри, на які попали краплі суміші.
Час висихання: При температурі повітря +20°С та відносній вологості не більше 70% в залежності від товщини шару від 1год до 24год
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці. Зберігати та складувати в герметично закритій упаковці при температурі не менше +5°С до +35°С. Оберігати від морозу та сонячних променів.
Витрати матеріалу: Близько 1,2 – 1,5 кг/м2 для суцільного шпаклювання та товщини шару 1мм залежно від способу нанесення і типу поверхні.
Маса: 5кг / 15кг.

замовити продукцію