Штукатурки

ШУКАТУРКИ СТРУКТУРНІ

Декоративні штукатурки Рівне

Перш за все, матеріали для декоративного оздоблення поверхонь виконують ряд функцій, в числі яких лежить санітарно-технічна функція, захистно-конструктивна, а також декоративна функції.

Захистно-декоративна – це захист стін від надмірної вологості і загоряння, а також для утримування в будинку тепла.

За допомогою структурної штукатурки створюються різні декоративні ефекти, використовуючи фарбу різних відтінків, якісь інші особливі матеріали і додаткові декоративні пристосування.

Декоративна фактурна штукатурка є неоднорідною штукатурної масою, в якій є вкраплення зернистих гранул. У вигляді штукатурного зерна використовують гранітну або мармурову крихту, кварцове зерно.

бараник 1,5 мм

Штукатурка Dekomix Бараник 1,5 мм

Є кілька декоративних штукатурок, які з успіхом застосовуються при обробці. Наприклад, Dekomix “Баранник” (зерно 1.5 або 2 міліметрів) або DekomixКороїд” (зерно 1,5 або 2 міліметри). Така штукатурка Рівне створює відмінні рівні й декоративні поверхні, так як саме завдяки цим зернистим вкрапленням створюється унікальний і цікавий рельєф .

Крім того, структурна штукатурка прекрасно приховує всі дрібні дефекти, які гармонійно вписуються і доповнюють загальну структуру. І ще один плюс на користь декоративної штукатурки – фактурний матеріал може забарвлюватися в будь-яку колірну гамму, або додаючи в неї спеціальний барвник, або фарбуючи готову поверхню.

Штукатурні суміші на гіпсовій основі призначені для обробки поверхонь, які знаходяться всередині приміщень. Гіпсові штукатурки розрізняються не тільки маркою, але і способом нанесення. Існує штукатурна суміш, яка призначена тільки для нанесення вручну, а є такі, які наносяться машинним способом. Тому уважно слід вивчати інструкції по застосуванню.

Штукатурні суміші, які на цементній основі, можуть бути використані як при внутрішній обробці приміщення, так і зовні його. І вони також можуть бути призначені як для ручного нанесення, так і для машинного.

Готові штукатурні суміші, як правило, на гіпсовій основі, і які володіють посиленою адгезією, можуть бути використані як машинним способом, так і вручну.
Такі штукатурні суміші, які в основі мають гіпс з добавками з полімерів, здатні забезпечити високу адгезію. Наносяться вони на всі тверді поверхні – бетон, цементна суміш або цегляна кладка. Їх можна використовувати при оштукатурюванні стель або стін в один шар машинним способом.

На сьогоднішній день Dekomix структурна штукатурка Рівне має безліч марок готових і сухих сумішей штукатурки. Все залежить від того типу робіт, які належить вам виконати, і яким чином ви будете їх виконувати – вручну або за допомогою спеціальної машини.

Можна тільки порадити – не економити на цих матеріалів, оскільки саме від них залежатиме, наскільки рівними виходити ваші поверхні, і наскільки довго вони будуть служити.

Залишити відповідь