Супербіла фарба для стелі

ФАРБА СУПЕР БІЛА ДЛЯ СТЕЛІ

Призначення: Суміш рідка будівельна воднодисперсійна супербіла фарба, призначена для високоякісного фарбування стель і верхніх панелей стін всередині сухих приміщень. Паропроникна. Тонується. Застосовується по бетонним, оштукатуреним, гіпсокартонним, цегляним, дерев’яним поверхням. Утворює сліпучо біле матове покриття. Легко наноситься – не стікає з валика. Створює відчуття світлого і просторого приміщення.


Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, сухою, без пилу і жирових забруднень. Нові та міцні поверхні рекомендовано попередньо покрити грунтом глибокого проникнення «DEKOmix». Старе покриття з клейових або вапняних фарб, що відшаровується від поверхні, слід усунути. Нерівності і тріщини вирівняти сумішшю для шпаклювання і потім покрити грунтом глибокого проникнення. При суцільному шпаклюванні – грунтування не вимагається. Грунтування обов’язково перед нанесенням фарби по пористим поверхням та поверхням зашпакльованими сухими будівельними сумішами.

Застосування: Ретельно розмішати фарбу і наносити пензлем, валиком або гідродинамічним розпилювачем у два шари (незагрунтовані поверхні у три шари) з інтервалом 2-4 години. Малярні роботи виконувати при температурі повітря в приміщенні не менше, ніж +5°С. В процесі виконання робіт та після їх закінчення приміщення необхідно провітрювати. Інструмент після роботи вимити водою.
Робочий інструмент: пензель, валик, гідродинамічний розпилювач.
Застережні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці. При виконанні робіт захищати руки рукавичками. Після закінчення робіт інструмент промити водою. При попаданні на шкіру, або очі промити великою кількістю проточної води. Зберігати та складувати в герметично закритій упаковці при температурі не менше +5°С до +35°С.
Час висихання:  2-4 години
Робоча температура: +5°С до +35°С
Зберігання: 24 місяці в щільно закритій упаковці
Витрати матеріалу: витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають від 0,09 – 0,13л/м2
Маса: 2,5л / 5л / 10л

замовити продукцію