Суміші для систем теплоізоляції

Суміші для систем теплоізоляції універсальна 215

Клейова суміш заводського виготовлення призначена для приклеювання і виконання базового армованого шару з пінополістирольних плит, а також приклеювання мінераловатних плит при утепленні фасадів. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу сірого кольору. Після затвердіння відрізняється водо- і морозостійкістю, високою адгезією до основи і до теплоізоляційних плит.

Суміші для систем теплоізоляції приклеювання 210

Клейова суміш заводського виготовлення для приклеювання плит з пінополістиролу у вигляді сухої суміші в’яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу сірого кольору. Після затвердіння відрізняється водо- і морозостійкістю, високою адгезією до основи і до пінополістирольних плит

Суміші для систем теплоізоляції армування 220

Клейова суміш для виконання базового армованого шару на фасадних термоізоляційних плитах з пінополістиролу, а також для приклеювання пінополістирольних і екструдованих плит до різних
основ в системах утеплення ТМ KREISEL. Продукт заводського виготовлення у вигляді сухої суміші в’яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. При змішуванні з водою утворює однорідну клейову шпаклювальну масу сірого кольору. Після затвердіння відрізняється водо- і морозостійкістю, гідрофобністю, паропроникністю, високою адгезією і еластичністю.

Клейова суміш Атлант СКС-16

Клейова суміш Атлант СКС-16 призначена для кріплення пінополістирольних та жорстких мінераловатних плит плит під час утеплення фасадів будівель і споруд різного призначення. Клейова суміш Атлант СКС-16 виготовлена з високоякісного портландцементу, кварцових наповнювачів, а також модифікуючих домішок, що сприяють поліпшенню фізико- механічних властивостей розчину й адгезії.

Клейова суміш Атлант СКС-15

Клейова суміш Атлант СКС-15 призначена для кріплення
пінополістирольних та жорстких мінераловатних плит, а також
улаштування по ним захисного шару, армованого лугостійкою
склосіткою при утепленні фасадів будівель і споруд різного призначення.
Рекомендована для приклеювання плит з екструдованого пінополістиролу
з шорсткою поверхнею або з термічно нанесеним рельєфним малюнком.