Гіпсова декоративна плитка

ГІПСОВА ДЕКОРАТИВНА ПЛИТКА

Види декоративної гіпсової плитки

Гіпс – м’який, пластичний та легкий матеріал, і цими якостями зумовлена популярність оздоблювальних матеріалів, виготовлених із нього. Декоративна плитка, сировиною для якої послужив гіпс, користується неабиякою популярністю, фактурних та форматних варіацій безліч. Як не помилитись з вибором виробника? Чи можна виготовити гіпсову плитку під камінь чи цеглу самостійно? Яка технологія укладання та затирання? Усі ці питання розглянемо далі.

Венеціанська цегла

Масивна гіпсова плитка що імітує старовинну вецеціанську цеглу.Товщина 13-17мм. рекомендоване вкладання з використанням шва +/-5мм

Травертін

Тонкошарова симетрична гіпсова плитка що імітує поверхню каменю “травертин”. Товщина 8-12мм. рекомендоване вкладання з використанням шва +/-5мм

Замкова цегла

Вид декоративної гіпсової плитки що імітує старовинну замкоку кладку. Товщина 6-8мм. рекомендоване вкладання з використанням шва не менше +/-5мм

Для декору приміщення, випускає великий асортимент матеріалу. У нових трендах моди є оздоблювальний матеріал – декоративна гіпсова плитка. Вона має неординарний зовнішній вигляд, виконує багато функцій, має гарні якості. Застосування плитки у приміщенні повністю змінює його дизайн, роблячи акценти на окремих деталях, або втілює у життя фантазії господаря.

  • Властивості гіпсової плитки Декоративна плитка, виготовлена ​​з гіпсу, має багато плюсів, якими не мають інші оздоблювальні матеріали:
  • Декоративну плитку легко монтувати своїми руками.
  • Для цього процесу не потрібні складні інструменти для гіпсокартону чи навички майстра-професіонала.
  • Гіпсовій плитці можна надати форми, забарвлення та малюнок натурального каменю або цегли, що робить дизайн квартири неповторним.
  • Вартість плитки невисока.
  • Вага декоративної гіпсової плитки дозволяє монтувати її на різну поверхню, таку як гіпсокартонні вироби, стіни, арки з ГКЛ, ніші з полицями.
  • Декоративна гіпсова плитка не має домішок, шкідливих здоров’ю людини чи тварини.
  • Декоративна плитка «тримає» тепло в приміщенні, а також є гарним ізолятором для перегородок.

Для консультації звертайтесь