Гіпсові шпаклівки та штукатурки

Шпаклівка гіпсова AyGips IZO Start

Гіпсова шпаклівка AyGips IZO Start наноситься вручну на основи внутрішнього простору, такі як цегла, бетон, пористий бетон, газобетонні блоки і т.д. Після висихання утворює міцну поверхню, на якій не утворюються бактерії, пліснява та грибки.

Фінішна шпаклівка гіпсова AYGIPS Saten Ultra White.

Оброблена фінішною гіпсовою шпаклівкою Saten поверхня не вимагає додаткової обробки, готова до фарбування та поклеювання шпалер. AYGIPS забезпечує ідеально гладку, білу поверхню з високим опором до механічних дій.

Суха штукатурна суміш Aygips Machine Plaster 75plus 30 кг

На основі гіпсового в’яжучого з полімерними добавками Призначена для високоякісного оштукатурювання стін та стель машинним способом, наприклад, за допомогою штукатурних машин PFT G5, PFT G4, PFT Monojet, що забезпечує значну перевагу у продуктивності порівняно з ручним способом, особливо при великих обсягах робіт.

Штукатурна суміш гіпсова Атлант СШС-35

Призначений для ручної та механізованої (за допомогою насосомішалок, проточних міксерів та інших штукатурних агрегатів) високоякісної і швидкої обробки цегляних, бетонних та інших мінеральних основ усередині будинків перед нанесенням шпаклівки, декоративної штукатурки або обклеювання шпалерами. Товщина шару від 5 до 30 мм.