Декоративні фарби та штукатурки для інтер’єрів

Сьогодні стіни квартири або будинку можна прикрашати не лише шпалерами та репродукціями картин відомих авторів. Особливою популярністю користується декоративне оздоблення стін. Створити неповторний авторський дизайн у квартирі допоможе декоративне оздоблення стін від ТМ ДекоМІХ. На сьогодні розроблено чимало технологій, які дають змогу підійти до цієї справи креативно. Щоб дизайн інтер’єру був ексклюзивним, використовують декоративні штукатурки та фарби для малюнків у різній техніці.

Декоративна штукатурка

Раніше штукатурка використовувалася як будівельний матеріал, але вже сьогодні вона знайшла застосування в оформленні приміщень. Завдяки широкому розмаїттю колірних і дизайнерських рішень можна легко підібрати декоративну штукатурку, колір і фактура якої підійдуть для стилю будь-якого приміщення. Декоративна штукатурка для стін DECOR RELIEF ДекоМІХ. Структурна штукатурка Це один із самих слухняних матеріалів, в основі якого невеликі частинки кварцу та слюди. Його можна нанести практично на будь-яку поверхню, будь то дерево, метал, гіпсокартон або цегла.

Замовляючи даний матеріал, Ви можете вибирати колір і розмір частинок структурної штукатурки – а значить, створювати найсміливіші та оригінальні малюнки. Структурній штукатурці не страшні жодні механічні дії. До того ж вона добре приховує вади будь-якого приміщення.

Декоративна фарба для оздоблення стін.

Цей матеріал вражає своєю красою та розкішшю, а стіни після нанесення декоративної фарби стануть схожими на справжній витвір мистецтва. Відповідний колір декоративної фарби вибирає сам замовник. При цьому можна створити унікальний ефект за допомогою накладання відразу кількох кольорів схожих відтінків. Матеріал наноситься у кілька етапів. Саме за допомогою декоративної фарби можна створити дивовижну атмосферу в приміщенні. Особливість фактури фарб дозволяє застосовувати їх навіть для оформлення стін у дитячих та медичних закладах. Фарби при нанесенні можуть утворити особливий орнамент. Наприклад. Декоративна фарба з ефектом шовку BROCCATTO фарба створює оригінальний візерунок з ефектом шовку, перламутрова – змінює колір поверхні залежно від освітлення та кута зору.