Емаль з металевим ефектом METALLIC EFFECT

Призначена для захисного та декоративного оздоблення інтер’єрів та фасадів. Акрилова атмосферостійка декоративна фарба із металевим перламутровим блиском. Застосовується для фарбування дерев’яних, деревоволокнистих, загрунтованих металевих, полістирольних, мінеральних (бетонних, цегляних, цементних) поверхонь. Використовується для надання додаткових ефектів декоративним покриттям.

Підготовка поверхні: основа повинна бути однорідно підготовленою, міцною, сухою, очищеною від пилу, жиру, крейди, вапна та іржі. Видалити стару фарбу, що відшарувалася. При необхідності зашпаклювати та зашліфувати. Спосіб застосування: перед використанням перемішати. Наносити пензлем, валиком 1-2 шари. При нанесенні та під час висихання фарби запобігати попаданню прямих сонячних променів. При нанесенні на поверхню використовувати матеріал з однієї партії.

Пігмент є барвником у вигляді пастоподібної маси. Він застосовується у широкому спектрі завдань, починаючи від хобі, закінчуючи реставрацією та забарвленням таких матеріалів як тканина, метали, дерево та інше. Пігменти, залежно від речовин, з якими вони застосовуються, можуть утворювати захисні або декоративні покриття. Характеристики кольору отриманого при змішуванні пігменту та зв’язувальної речовини будуть змінюватись в залежності від кількості доданого пігменту. Так, наприклад, такий показник як прозорість буде меншим за високої концентрації, а насиченість – вище. Пігменти виробника ДекоМІХ відомі своєю насиченістю, а також високою покриваністю та світлостійкістю. Пігменти випускаються у пластикових баночках.

Упаковка: 0,1л