Піни, клеї, герметики

Поліуретановий однокомпонентний клей PU THERMO ADHESIVE B2 затверджується вологою з повітря та має низьке розширення. Придатний для склеювання та монтажу фасадних теплоізоляційних плит (EWI/EIFS). Клей водозахисний, еластичний та придатний під штукатурку. Клей має хорошу структуру та відмінну адгезію при температурі від +5°C. Клей виходить у портфель продуктів Довгострокова герметизація будівель – Sustainable Airtight Building Solutions. Ці продукти випробувані на теплоізоляцію, стійкі до проливного дощу та повітря. Правильне використання таких продуктів гарантує енергоефективність будівлі.

Zwaluw Acryl-1001U – це високоякісний герметик на основі акрилової дисперсії. Після випаровування води з герметика утворюється м’який пластоеластичний каучук.

Zwaluw Montagefix-W – універсальний клей на основі акрилової дисперсії. Клей затверджується за рахунок випаровування води, утворюючи міцний та довговічний зв’язок.

Zwaluw Silicone-Sanitary санітарний силіконовий герметик ацетоксі. Полімеризується вологою з повітря та утворює еластичний надійний шов. Герметик стійкий до УФ та атмосферного впливу.