Стяжки, самовирівнюючі маси

Стяжка універсальна Атлант ЦС-55

Суха сумiш на основi цементу з iнертними наповнювачами та полiмерними модифiкаторами, яка використовується для виконання стяжки з товщиною шару 25-50мм. Завдяки збалансованому складу вiдзначається пiдвищеною адгезiєю до основи. ЇЇ рецепт було розроблено в лабораторiяхнiмецьких компанiй “Bajer” та “Wacker Polimer Systems GmbH@CoKG” з метою отримання простого i надiйного засобу, який би забезпечив гарантовано ефктивний результат.

ESTRICH-BETON VERSTÄRKT 440 Цементна стяжка високоміцна (товщина шару від 20 до 80 мм)

Суміш заводського виготовлення, що складається з мінерального в’яжучого компоненту, заповнювачів і модифікуючих добавок, які покращують експлуатаційні властивості суміші. Після змішування з водою утворює однорідну масу сірого кольору, що легко укладається і
розподіляється по поверхні. Після затвердіння стає водо- і морозостійкою. Характеризується високою стійкістю до навантажень.

FLIESS BODENSPACHTEL 412 Самовирівнювальна суміш для підлоги, 3-15 мм (6 годин)

Суміш заводського виготовлення, що складається з мінеральних в’яжучих компонентів, заповнювачів і модифікуючих добавок. Не містить казеїн. Після змішування з водою утворює однорідну масу, що легко розприділяється по робочій поверхні. При затвердінні, практично, не дає усадки, характеризується середньою міцністю. Використовується для усунення дефектів, досягнення горизонтального рівня, усунення нерівностей і шорсткостей підлог.