Суміші для облицювання

Клей для облицювання 102

Клейова суміш заводського виготовлення для облицювання керамічною плиткою та мозаїчним каменем у вигляді сухої суміші мінерального в’яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу, призначену для нанесення тонким шаром. Після тужавіння і висихання стає водо- та морозостійкою.

Посилений клей для облиювання 103

Клейова суміш призначена для приклеювання настінної і підлогової керамічної плитки з водопоглинанням більше 1% та розмірами не більше ніж 60х60 см, а також керамограніту та штучного каменю з водопоглинанням менше 1% та розмірами не більше ніж 40х40 см. Використовується для приклеювання плитки всередині приміщень до міцних, стабільних поверхонь з високою адгезією, що не деформуються, а в разі застосування морозостійкої плитки – зовні приміщень в місцях, не схильних до значних деформацій внаслідок перепадів температур.

Еластична суміш для облицівання 104

Клейова суміш заводського виготовлення для облицювання всіма видами плитки у вигляді сухої суміші в’яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу, призначену для нанесення тонким шаром. Після тужавіння і висихання стає водо- та морозостійкою. Характеризується високою еластичністю, адгезією та широким спектром застосування.

Суміш для облицювання гресом 105

Еластична клейова суміш призначена для облицювання всіма видами настінної та підлогової плитки, у тому числі великого формату, натурального та штучного каменю (за винятком мармуру) після перевірки на зміну кольору при контакті з розчином та іншими видами плитки з розмірами не більше 60х60 см. Використовується для приклеювання плитки всередині та зовні будівель до міцних, стабільних поверхонь з високою адгезією, що можуть зазнавати значних деформацій внаслідок температурного впливу, а також до таких, що не деформуються.

Біла облицювальна суміш 108

Клейова суміш заводського виготовлення для приклеювання керамічної
плитки та природного каменю у вигляді сухої суміші в’яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу, призначену для нанесення тонким шаром. Після тужавіння і висихання стає водо- та
морозостійкою. Завдяки спеціальним добавкам, суміш має властивості, що перешкоджають зміні кольору натурального каменю і виникненню соляного нальоту. Відрізняється високою еластичністю і адгезією, володіє широким спектром застосування.

Клейова суміш Клей Атлант СКС-9

Клейова суміш Клей Атлант СКС-9 призначена для облицювання усередині будинків по бетонних, цегляних, оштукатурених поверхнях стін керамічними плитками й іншими лицювальними матеріалами з водопоглинанням не менше 3% і розміром не більше 300×300 мм. Можливе використання в приміщеннях з високою вологістю (душові кабінки, ванни і кухонні кімнати та ін).

Клейова суміш Клей Атлант СКС-10

Клейова суміш Клей Атлант СКС-10 призначена для облицювання усередині і зовні будівель цегляних, бетонних і оштукатурених поверхонь на цементній або цементно-вапняній основі керамічними плитками та іншими лицювальними матеріалами з водопоглинанням не менше 1% і розміром не більше 600×600 мм. Також Клей Атлант СКС-10 використовується всередині і зовні будівель для облицювання природним каменем вагою не >50 кг/м2 на недеформівних горизонтальних основах.