Фарба структурна кварцова STRUKTURE FARBE

Фарба, фасадна, структурна кварцова STRUKTURE FARBE

Структурна акрилова фарба з кварцовим наповнювачем для фасадів,
цоколів будівель, стін та стель в приміщеннях з високим експлуатаційним навантаженням. Виключно міцна «антивандальна» фарба. Утворює різноманітні структури залежно від способу нанесення. Не вимагає ретельного вирівнювання поверхні перед фарбуванням. Застосовується в якості фарби по оштукатуреним та зашпакльованим поверхням, фарби по бетону, газобетону, цеглі, гіпсокартону, ДСП, ДВП і т.п.

Основу очистити від бруду та жирових забруднень. При нанесенні фарби на раніше пофарбовані поверхні необхідно видалити старе покриття, яке відшаровується. Для зменшення витрати фарби та збільшення адегезії перед фарбуванням поверхню рекомендовано обробити адгезійним кварцовим грунтом.

Фарба готова до використання. Перед застосуванням її слід ретельно перемішати. Наносити звичайним чи структурним валиком, пензлем або шпателем, формуючи структуру при нанесенні або зразу після нанесення.
Наноситься, як правило, в один шар. Не проводити роботи за температури нижче +5°С. За температури +20°С висихає «на відлип» через 4 години, час повного висихання – 24 години.

Колір білий, база А для тонування ненасиченої гамми.Тонується
водорозчинними пігментними пастами.
Звичайний або структурний валик, пензель, шпатель.
Рорчиннник: Вода.

Витрати залежать від поглинаючої здатності і підготовки поверхні та
складають при одношаровому нанесенні 0,5 – 1,5кг/м .
За температури +20°С висихає «на відлип» через 4 години, час
повного висихання – 24 години.

Упаковка: 7кг / 15кг