Фасадні акрилові фарби

Як вибрати фарбу для фасаду?

Фарба і поверхня, що фарбується, повинні підходити один одному – ніколи не можна забувати це правило. Мінеральним поверхням властиво при зниженні температури набирати вологу, а при підвищенні – віддавати її у вигляді пари. Тому фасадні фарби для таких поверхонь повинні мати структуру, яка не пропускає воду в конденсованій фазі, але випускає її в газовій (пароподібній), інакше пар відірве плівку фарби. Фарби, що не мають здатності «дихати», будуть накопичувати вологу всередині стін, що в результаті призведе до руйнування мінеральної основи. Часто старі цегляні споруди, оштукатурені щільними цементними штукатурками і покриті фарбами, що слабо дихають, перетворюються під штукатуркою в пухку масу.

На сайті dekomix.com.ua Ви знайдете всі необхідні матеріали для довговічного захисту та фарбування фасадів. Зателефонувавши або написавши нам, Ви отримаєте професійні консультації наших технологів щодо вибору покриття саме для Вашого фасаду.

Для мінеральних поверхонь на зразок бетону підходять далеко не всі водяні фарби, тому що водні фарби «витягують» луг на поверхню, знелужуючи верхні шари основи. Це сприяє руйнуванню металевої арматури, а також може призвести до прискореного вицвітання покриття. Тому, у випадках, коли доводиться працювати з новим, неоштукатуреним бетоном, слід використовувати водно-дисперсійні акрилові фарби з високим рівнем стійкості до лугів (рівень pH таких фарб повинен перевищувати рівень рН бетону) або використовувати акрилові фарби на органічних розчинниках. Отже, основний висновок. Для фарбування фасаду необхідно обов’язково вибирати «дихаючі» фарби, що мають підвищену лугостійкість.

А з усіх, представлених на будівельному ринку фасадних фарб, найбільше цим критеріям відповідають саме акрилові фарби. Акрилові фарби для фасадів в даний час на ринку фасадних фарб найбільше визнання здобули акрилові фарби. І все це завдяки довговічності (термін життя акрилових фарб – понад 10 років) та зручності у нанесенні. Завдяки акриловим полімерам фасадне покриття виходить міцним, атмосферостійким, паропроникним, еластичним, стійким до впливу агресивної промислової атмосфери та несприятливим біологічним факторам. Фасадні фарби на основі акрилових полімерів поділяються на дві групи: на органічних розчинниках та водні. Акрилові фарби на органічних розчинниках Акрилова фасадна водорочинна фарба Суперстійка фасадна фарба FASADE LUX ДекоМІХ є атмосферо стійкою. Фарба виготовляється на основі органорозчинної акрилової смоли з використанням світлостійких та атмосферостійких пігментів та спеціальних добавок. Фарба значно збільшує атмосферостійкість, вологостійкість та термін служби фасаду. Фарба легко справляється зі старими та сильно зруйнованими поверхнями, утворює міцне покриття з високою паропроникністю (фасад «дихає»). Фарба фасадна силіканова FASAD SILC ДекоМІХ застосовується для особливо відповідальних та будівельно-реставраційних робіт на найскладніших об’єктах, у будівництві житлових та громадських будівель. Основними перевагами фарби є тривалий термін служби (не менше 10 років). Для поліпшення адгезії (зчеплення з поверхнею) рекомендується як підготовку поверхні застосовувати зміцнюючу акрилову грунтовку Грунт глибокого проникнення KONZENTRAT 1:10. Зчеплення грунтовка дозволить закріпити пухкі поверхні, що обсипаються, збільшить адгезію і міцність основи. Водна акрилова фарба є універсальною фарбою для захисту бетонних та будь-яких інших мінеральних поверхонь. Фарба Суперстійка фасадна фарба FASADE LUX ДекоМІХ є водною дисперсією акрилових сополімерів зі спеціальними полімерними добавками і наповнювачами. Фарба утворює атмосферостійке, міцне та довговічне покриття. Фарба запобігає руйнуванню бетону, створює полімерну захисну плівку, яка забезпечує надійний захист мінеральної поверхні. Рекомендується для захисту бетону від корозії. Фарба Суперстійка фасадна фарба FASADE LUX ДекоМІХ містить спеціальні фунгіцидні добавки, які забезпечать вдома захист від грибків, гнилі та цвілі. Акрилова фарба Суперстійка фасадна фарба FASADE LUX ДекоМІХ є матеріалом на основі водної дисперсії імпортних акрилатів, з використанням меленого мармуру. Біла матова фарба атмосферостійка, зносостійка, з високими водовідштовхувальними властивостями та високою покриваністю.