Фасадні системи утеплення

Починаючи будівництво або модернізацію будинку, варто подбати про хорошу якість матеріалів та добре виконану систему утеплення фасадів, завдяки якій ми зменшимо витрати на опалення, а отже заощадимо кошти. Для того, щоб інвестиція була ефективною та приносила очікувані заощадження, необхідно правильно і якісно підібрати матеріали для системи утеплення і проконтролювати, щоб монтажні роботи були виконані професійно згідно існуючим нормам і вимогам.

Що ж слід враховувати при виборі системи утеплення? Найважливішими є два фактори. Перший – це тип теплоізоляції, другий – місце, де розташована будівля.

Здебільшого для утеплення використовують два матеріали: полістирол та мінеральну вату. Мінеральна вата є паропроникною, тому всі інші елементи системи утеплення повинні теж відповідати цьому критерію, особливо це стосується матеріалів декоративного оздоблення.

В системі утеплення з використанням мінеральної вати використовують такі оздоблювальні матеріали як силіконова штукатурка ДекоМІХ STRUKTURPUTZ SILC 1/1.5/2mm

Дуже важливим елементом при виборі системи утеплення є також саме розташування будинку, який потрібно утеплити. Правильно підібрана система утеплення з урахуванням умов місцерозташування гарантуватиме довговічність експлуатації, а також збереже чистоту та інтенсивність кольору. У міських та промислових агломераціях, де ми маємо справу з великою кількістю пилу та забруднення, найкраще працюють штукатурки, що самоочищаються на основі силіконових полімерів ДекоМІХ STRUKTURPUTZ SILC 1/1.5/2mm. Тут також можна використовувати мінеральні штукатурки, пофарбовані фасадними фарбами ДекоМІХ FASAD SILC. У місцях, що піддаються механічним пошкодженням, ми рекомендуємо обирати дисперсійні штукатурки (готові до використання), які мають більшу ударну міцність, ніж мінеральні штукатурки.