Декоративна фарба з ефектом шовку BROCCATTO

Інтер’єрна декоративна фарба «Broccatto» призначена для створення декоративного покриття на основі спеціальних перламутрових пігментів, фарба створює ефект
шовку. Декоративна фарба «Broccatto» дає можливість отримати чудовий оксамитовий ефект, що переходить із блиску в мат, завдяки зміні кута відображення.

Ідеально підходить під різні стилі дизайну приміщень. Можна використовувати, як вкласичних, так і в сучасних інтер’єрах.

Декоративна фарба призначена для створення декоративного покриття на основі спеціальнихперламутрових пігментів. Паропроникна. Фарба «Броккатто» дає можливість отримати чудовий оксамитовий ефект, що переходить із блиску в мат, завдяки зміні кута відображення. Містить уповільнювач висиханя. Після висихання утворює плівку, стійку до механічних впливів. Особливо стійка до миття. Витримує вологе прибирання з використанням миючих засобів. Тонується універсальними
водорозчинними пігментними пастами. Застосовується для гіпсових та бетонних основ

Ретельно розмішати фарбу і при потребі розбавити водою до 10%. Нанести «ДекоМІХ BROCCATTO» шпателем з нержавіючої сталі рівномірним шаром. Через декілька хвилин повторно нанести шпателем до отримання бажаного ефекту. Нанесення з текстурою – нанести «ДекоМІХ BROCCATTO» середнім шаром, одночасно створюючи на ньому хаотичний візерунок площиною шпателя. Через декілька хвилин повторно пройтися чистою площиною шпателя, злегка торкаючись поверхні. Також цей продукт можна наносити в розбавленому вигляді (допустима к-ть 50%) в якості додаткового ефекту поверх декоративних штукатурок. У випадку наявності матеріалу різних партій виготовлення, потрібно змішати його разом у необхідній к-ті (від кута до кута). Миття готової поверхні не раніше ніж 28 днів.

Упаковка: 1л / 2,5л / 5л